516 812 664

restauracja@qulturalna.pl

O nas

Czy w te dni nie myślisz o przyjemnym, klimatycznym miejscu, w którego ciepłych wnętrzach lub na uroczym patio, przy spokojnej, nastrojowej
muzyce i w otoczeniu przyjemnego wystroju spędzisz czas smakując pyszne dania z naszej karty ? Dbamy o zachowanie tradycyjnych polskich potraw, które urozmaicamy nieoczywistymi pozycjami. Spróbuj naszych koniaków, wyselekcjonowanych win francuskich, lokalnych miodów pitnych lub piwa. W ofercie mamy zarówno piwa lokalnych browarów, jak i słynnego Pilsnera Urquella prosto z beczki, którego z chęcią nalejemy dla Ciebie także tradycyjnie, na jeden z 3 sposobów czeskich. 

Czekamy na Was już od 7.15 z aromatyczną kawą i solidnym śniadaniem!

A dlaczego Restauracja Qulutralna ? Naszym zamysłem jest stworzenie miejsca łączącego wyśmienitą kuchnię, opartą głównie na wyselekcjonowanych produktach od dostawców lokalnych  z możliwością obejrzenia wystawy fotografii lub malarstwa. W naszych wnętrzach można podziwiać zarówno prace młodych talentów, jak też wybitnych artystów mających w swoim dorobku znaczące nagrody, także międzynarodowe. Rezerwując czas na wernisaż, macie możliwość spotkania z autorem prac. Odwiedzając Qulturalną warto także udać się do klimatycznych podziemi, w których czekamy na Was z dwiema wyjątkowymi salami. To idealne miejsce zarówno na romantyczną kolację we dwoje, jak też wyjście w większym gronie. To właśnie tu, w naszej sali klubowej miejsce mają koncerty i występy teatru improwizowanego. 

 

Qulturalna Restauracja
Grodzka 26
20-112 Lublin

+48 600 313 434

PT - PN 7:15 - 20:00
WT - CZW
7:15 - 11:00